Сьогодні ми вже не уявляємо життя без різної техніки. Вона оточує нас і вдома, і на роботі. У кожного є принаймні один пристрій, що вимагає підзарядки. Але, звичайно їх набагато більше. Більшість з цієї техніки працює від різних зарядних пристроїв, які можна не підключати до електромережі - батарейки, акумулятор або щось інше. Це дуже зручно. Але, як показує практика, розряджаються вони в самий невідповідний момент. А це вже проблема, адже як тільки техніка перестає працювати, вона терміново ставати потрібною. До того ж більшість з нас хоч один раз, та й забували купити батарейку по дорозі додому.

На щастя, цю проблему легко вирішити, зробивши замовлення в нашому магазині. Акумулятори, батарейки або Power Bank - у нас представлено безліч моделей і типів зарядних пристроїв за найдоступнішими цінами. Ви легко можете підібрати джерело живлення, який ідеально відповідатиме всім вашим вимогам.

Купити батарейки онлайн

На даний момент самим популярним і широко використовуваним джерелом енергії для різної техніки є батарейки. Вони незамінні при використанні годин, фотокамер, різних електроприладів, ліхтариків, пультів, іграшок та інших пристроїв.

Але з їх вибором іноді можуть виникнути проблеми - малий термін експлуатації, протікання, що псують техніку, або неправильно обраний розмір (так-так і таке буває). Подібного роду ситуації найчастіше пов'язані не з якістю придбаного товару, а через незнання того, яка батарейка потрібна саме вашого пристрою. Так, для роботи більшості техніки (радіо, ліхтарик і ін.) Підходять пальчикові батарейки (АА). Це найпопулярніший варіант. Батарейки типу ААА розміром поменше, ніж АА, і використовуються в пристроях по менше, де пальчикові просто не помістяться. Ще зустрічаються батарейки типу С. Вони такі ж, як пальчикові, тільки набагато товщі. Застосовують їх для роботи техніки по більше (магнітофони, електричні ліхтарі) і обов'язково в парі (як правило, використовуються дві штуки). І найбільшими вважаються батарейки типу D і застосовують їх в тій же техніці, що і попередні види батарейок.

Все батарейки, і великі, і маленькі, бувають одноразового та багаторазового (акумулятори) використання. А вони в свою чергу, в залежності від матеріалу виготовлення, поділяються на кілька типів. І при виборі батарейок це варто враховувати. Так, сольові батарейки ( «R») використовують для техніки з малим споживанням енергії (наприклад годинник). Купуючи батарейки для більш потужних пристроїв (ліхтарики, фото і відеотехніка), рекомендуємо звернути увагу на лужні ( «L»). А ось якщо ви хочете забезпечити надовго безперебійну роботу якогось пристрою, то радимо придбати літієві батарейки. Вони добре працюють при скачках температури і довговічні. Ще непоганим варіантом є срібні. Їх досить часто використовують в годинах, дитячих іграшках. І, що найголовніше, такі батареї не несуть шкоди здоров'ю.

Іноді буває так, що батарейки підібрані правильно, але їх термін використання дуже малий. А це пов'язано з тим, що у батарейок є свій термін зберігання. І невикористовувані батарейки, виготовлені давно, мають менший термін придатності ніж ті, що випущені недавно. Тому при покупці настійно рекомендуємо звертати увагу на їх термін придатності, особливо якщо це сольові. Але, купуючи батарейки в нашому магазині, ви можете не хвилюватися за термін їх придатності. У нас представлений широкий асортимент одноразових батарейок по самим прийнятними цінами. І, купивши батарейки на нашому сайті, ви можете не хвилюватися за їх якість.

У нас можна також вибрати і акумуляторні батареї - акумулятори. Вони коштують трохи дорожче, що звичайні. Але їх ціна легко окупається в процесі тривалої експлуатації. До того ж такі батарейки дуже зручні у використанні. Перед покупкою таких батарейок радимо прочитати їх технічні характеристики на нашому сайті. І враховувати цю інформацію адже, поставивши потужні акумуляторні батареї натомість малоёмкіх, можна спалити техніку. Будьте з цим обережні.

Купити Power Bank

Ще одним популярним джерелом енергії сьогодні є Power Bank. Це портативний зарядний пристрій, сумісний з більшістю гаджетів, що мають USB-роз'єм (смартфон, плеєр, планшет і ін.). По факту - це знімна батарея, яка при необхідності приєднується до пристрою. Це досить-таки зручно, адже іноді у нас просто немає можливості зарядити смартфон або планшет, а користуватися ними треба. І тут на допомогу приходить Power Bank, оскільки для зарядки йому не треба навіть розетки. А завдяки невеликим розмірам, таке зарядний легко помісити в кишені, рюкзаку або навіть невеликій дамській сумочці. Головне, не забувайте перед виходом його заряджати (для цього використовують кабель, який необхідно підключити до ноутбука, комп'ютера або адаптера).


Купуючи такий пристрій, радимо звернути увагу на його ємність - скільки заряду воно може вмістити і на скільки підключення розраховане. Це може бути пристрій як для швидкої разової, так і для багаторазової зарядки. Ще варто визначитися з кількістю пристроїв, що плануються використовуватися з Power Bank. Адже, можна вибрати зарядний з декількома портами і одночасно заряджати декілька пристроїв (наприклад телефон і планшет). Такий пристрій здорово заощадить час.

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент різних зарядних пристроїв за доступними цінами. Кожен з представлених на нашому сайті варіантів батарейок і акумуляторів володіє своїми перевагами і недоліками. Деякі з них є більш довговічними, інші добре працюють при перепадах температур тощо. Тому, перш ніж зробити покупку, ретельно вивчіть технічні характеристики вироби. Це потрібно в першу чергу, щоб не розчаруватися придбанням. А ми в свою чергу гарантуємо, що наші товари спростять використання техніки, і вам не доведеться відволікатися щотижня на покупку нового джерела енергії. Замовляючи у нас, ви економите і засоби, і час.