Для чого потрібен інвертор і як вибрати пристрій для побутового застосування?

Відсутність електроенергії викликає сильний дискомфорт, оскільки виконання найзвичніших дій, таких як заряджання гаджетів, використання фена або електрочайника або інших приладів стає недоступним. Багато хто знайшов рішення цього завдання у вигляді генераторних або альтернативних зарядних станцій, проте через високий цінник такі пристрої по кишені далеко не кожному. Враховуючи необхідність електрики для навчання, роботи та відпочинку, українці перебувають у постійному пошуку доступних методів, як забезпечити свій будинок електроенергією.

З розв'язанням базових завдань у період відключення світла допоможе впоратися тяговий гелевий акумулятор, однак цей пристрій має суттєвий недолік. Величина номінальної напруги струму, яку він видає, становить 12 В. Тому для того, щоб збільшити його до необхідних 220В, потрібно використовувати інвертор. Для чого потрібний інвертор, які існують типи, як працює пристрій та як правильно його використовувати, ми розповімо у цій статті.

Інвертори: що це?

Якщо говорити простими словами, то інвертори - це пристрої, які здатні перетворювати постійний струм на змінний для подачі енергії в електричну мережу. Вони можуть працювати як самостійно, так і у складі інших пристроїв безперебійного електропостачання. Відключення напруги у спільній мережі приводить у роботу перетворювач, який подає енергію з резервного акумулятора. Якщо стоїть завдання заряджати кілька приладів, оптимально придбати великий ДБЖ із достатньою ємністю акумуляторних батарей для постачання енергії протягом кількох годин. Як тільки з'являється напруга в мережі, інвертор працює у зворотному напрямку та заряджає акумуляторні батареї.

Існує 4 основні види інверторів

  1. Зварювальні перетворювачі, які є переносним електричним пристроєм і використовуються для портативного різання та зварювання.
  2. Перетворювачі для сонячних батарей конвертують енергію сонця для живлення побутових приладів.
  3. Автомобільний інвертор - це обладнання, яке використовується для заряджання ноутбуків та гаджетів.
  4. Перетворювачі для дому забезпечують живленням більшість електроприладів.

Автомобільний інвертор - що це?

Значну частину часу багато людей проводять в автомобілі, одні як водії, інші як пасажири. Цілком логічно, що час перебування в авто хочеться зробити максимально комфортним та зручним. Однак відсутність мережі 220В не дозволяє користуватися звичними побутовими приладами в дорозі. Так, використовуючи звичайний прикурювач, можна зарядити смартфон, проте що робити, якщо потрібно зарядити ноутбук чи інший технічний пристрій, який працює від однофазної мережі? Вирішенням такої проблеми є покупка автомобільного інвертора.

Автомобільний інвертор - це пристрій невеликого розміру, який використовується для перетворення постійної напруги 12 вольт на змінну напругу 220 вольт. Однією з найпопулярніших і найпопулярніших моделей на сьогоднішній день є Power Inverter CJ - LS 1600W, на користь якого говорить попит, що постійно зростає. покупців та його позитивні відгуки про роботу приладу. За допомогою такого портативного пристрою можна зарядити не тільки телефон або ноутбук, але також електробритву, аудіо- та відеотехніку, побутову техніку та навіть електроінструменти.

Як працює інвертор? Залежно від моделі, перетворювачі можна підключати через автомобільний прикурювач або акумуляторні клеми. Від користувача потрібно лише підключити пристрій до приладу і він даватиме на виході потрібні 220В.

Інвертори для дому

Внаслідок тотальної електрифікації людина стає дуже залежною від наявності електроенергії. Практично все, що необхідно для навчання, відпочинку та роботи вимагає або підключення до мережі або періодичної підзарядки. Відключення електроенергії, в чому українці змогли на власному досвіді, позбавляє можливості повноцінно жити та займатися професійною діяльністю.

Клієнти нашого магазину знайшли вирішення проблеми підзарядки гаджетів та побутових приладів у вигляді акумуляторного інвертора/зарядної станції. ). Пристрій має потужність 500W, сонячну панель і дозволяє підключати відразу кілька приладів. Надійний і безпечний він рятує в поїздках, проживанні в кемпінгах і стає просто незамінним при аварійних та екстрених відключеннях електроенергії. За допомогою цього пристрою можна швидко зарядити побутові прилади, гаджети, фото- та відеоапаратуру, кемпінгове освітлення, автомобільні холодильники та багато іншого. Потужність пристрою вистачить для задоволення всіх ваших потреб.

Якщо ви хочете щось нове, зверніть увагу на смарт інвертори. Смарт-інвертор - що це і чим він відрізняється від звичайного? У прагненні привернути увагу користувачів виробники постійно вдосконалюють прилади, роблячи їх зручнішими в роботі. Технологія Smart наділяє прилади ще більшою надійністю та ефективністю. Однак варто враховувати, що все це істотно позначається на їхній вартості.

Як налаштувати інвертор: порядок увімкнення техніки

Для того щоб забезпечити стабільну роботу пристрою, достатньо дотримуватися найпростіших правил. Технічні пристрої можуть бути дуже чутливими, тому важливо дотримуватись рекомендацій безпечного використання. Спочатку потрібно підключити інвертор, а потім потрібний побутовий прилад. Перевірте, щоб клеми акумулятора були зафіксовані. Як правило, комплектація кожного приладу включає інструкцію, в якій докладно і доступно описано використання інвертор. Дотримуючись вказівок, ви зможете самостійно підключити пристрій та правильно ним користуватися.

Висновки

Екстренні відключення світла навчили українців шукати будь-які можливості забезпечити свої будинки електроенергією. Оптимальним варіантом за ціною та можливостями для багатьох стали інвертори, за допомогою яких можна заряджати телефони та користуватися звичними побутовими електроприладами. Ми постаралися якнайпростіше розповісти, що таке інвертор, як він працює і які моделі стануть оптимальним для побутового використання. Всі вони представлені в каталозі нашого магазину TechnoGID, мають докладний опис та можуть бути відправлені вже найближчим часом.