Меню
Your Cart

Мінімальне замовлення 100 грн! Детальніше "Оплата та доставка"

Кабелі, адаптери та перехідники

Показано з 1 по 12 із 38 (4 сторінок)

TechnoGID - оптовий продаж кабелів для телефонів

USB кабель - це необхідний аксесуар для заряджання мобільних телефонів та синхронізації даних. Як правило, ця деталь присутня у кожній комплектації нового виробу, проте завжди є необхідність мати запасний варіант. Пристрій використовується для зарядки не тільки смартфонів, але також планшетів, електронних книг, розумного годинника та інших гаджетів. З цієї причини власники магазинів, які продають аксесуари для мобільних, зацікавлені в можливості купити кабель USB для смартфона оптом, щоб задовольняти постійно високий попит.

В інтернет-магазині TechnoGID представлені різноманітні аксесуари для телефонів та комп'ютерної техніки. У нас ви можете купити кабелі для смартфонів оптом, а також перехідники та адаптери. Прямі поставки від виробників дозволяють встановлювати доступні ціни, а постійна наявність продукції на складі - надсилати замовлення на день оформлення.

Кабелі та перехідники для телефону: практичність та функціональність

Наявність USB кабелю зможе виручити будь-якої миті. Користувачі високо цінують аксесуар за його функціональність. З його допомогою можна:

  • Зарядити пристрій. Якщо раніше для кожного телефону йшло своє унікальне заряджання, то тепер практично всі смартфони мають однаковий USB вихід, тому маючи один шнур можна швидко підзарядити кілька пристроїв.
  • Передати дані. Не вся техніка може підтримувати бездротове з'єднання, наприклад, стаціонарні ПК або телевізори. За допомогою кабелю можна передати відео з мобільного пристрою та переглянути його на великому екрані.

Види та типи USB кабелів

Існує кілька видів кабелів, одні підходять для підключення до периферії мобільних телефонів, інші - комп'ютерів. У будь-якому випадку, незалежно від виду, існує два типи кабелів:

  • А - вимагають розміщення головного пристрою.
  • В – розміщуються з боку периферійного пристрою.

Вироби випускаються у трьох формах - стандартному, міні та мікро. Завдяки цьому можна підключати один до одного різні пристрої, наприклад смартфон до зарядного пристрою або комп'ютера.

Довжина шнура також має значення. Рекомендовано брати перехідники до 3 метрів, оскільки якщо вона буде більшою, то сигнал і швидкість будуть меншими.

У наявності універсальні адаптери для смартфонів та перехідники

Адаптер - це та сама вилка, яка підключається до розетки. Особливість сучасних смартфонів полягає в тому, що всі вони мають однаковий USB-роз'єм для заряджання. У зв'язку з цим зріс попит на універсальні адаптери, за допомогою яких можна зарядити будь-який гаджет. У нашому магазині ви можете купити адаптери для телефонів оптом, які відрізняються за розмірами, кількістю роз'ємів та ціною.

Перехідники для телефонів оптом використовуються для передачі даних, заряджання телефонів та інших портативних пристроїв. Вони можуть мати різну форму, бути фірмовими чи універсальними. В цілому, перехідниками можуть бути названі аксесуари, які виконують різні функції, проте всіх їх поєднує одне - можливість підключитися до мобільного пристрою. У нашому магазині ви можете купити оптом перехідник для телефону та смартфона, які користується попитом у покупців вашої торгової точки. Також завжди є зарядні пристрої, захисне скло та інші аксесуари для мобільних.

TechnoGID - оптовий продаж кабелів для телефонів

Асортимент нашого магазину має в своєму розпорядженні широку лінійку USB-кабелів, адаптерів та перехідників для смартфонів. Ми пропонуємо продукцію перевірених брендів, які зарекомендували себе як надійні виробники мобільних пристроїв та аксесуарів.

Замовляйте товар зараз! Вибирайте зручний спосіб оплати та доставки оптової партії та отримайте замовлення протягом 2-4 робочих днів. Робіть покупки у TechnoGID і будьте впевнені, що продаєте найкраще!