Меню
Your Cart

Мінімальне замовлення 100 грн! Детальніше "Оплата та доставка"

Кабелі та кронштейни

Показано з 1 по 12 із 52 (5 сторінок)

Аксесуари для телевізора - кронштейни та антени

Придбання нового телевізора, як правило, супроводжується вирішенням двох важливих питань - куди його встановити та як отримати доступ до великої кількості каналів? З вирішенням цих питань вам допоможуть кронштейни та антени для телевізорів, які у широкому асортименті представлені в інтернет-магазині TechnoGID.

Вибравши відповідний варіант, ви зможете заощадити місце в кімнаті, встановити приймач на зручній висоті та регулювати положення екрану на власний розсуд. А щоб отримати доступ до необмеженої кількості каналів, достатньо купити антени для телевізора, що особливо актуально, якщо приймач не має виходу в інтернет.

Яке купити кріплення для телевізора на стіну?

Особливості приміщення не завжди дозволяють встановити пристрій там, де цього хотілося б. Можна, звичайно, піти у старий перевірений спосіб і поставити його на тумбу. Але для неї теж не завжди буває місце, причому тумби рідко використовуються в сучасних дизайнах. Завдяки тому, що сучасні телеприймачі мають тонкий корпус, краще купити кріплення на телевізор, настінне або стельове.

Виробники пропонують кілька варіантів кріплень:

  • Фіксований (статичний) кронштейн для кріплення телевізора на стіну - найпростіший та найнадійніший варіант. Він дозволяє закріпити телевізор паралельно до стіни, що зручно для фіксації, але повністю виключає можливість нахилити або повернути для більш зручного перегляду. Це кріплення для телевізора на стіну особливо популярне серед покупців, що можна пояснити простотою конструкції і невисокою ціною.
  • Похилий кронштейн - найпоширеніший тип кріплення, що дозволяє виставити зручний для перегляду кут нахилу екрана. Сам по собі кронштейн займає мало місця і, як і статична модель, не має великої кількості рухомих деталей, що позитивно впливає на ціну.
  • Похило-поворотний. Перевага такого типу полягає в тому, що можна по-різному регулювати положення екрану в залежності від відстані до нього, зростання глядачів та точки перегляду. Така модель вимагає додаткового простору для повороту екрана, а вартість її значно вища за інші моделі.

Існує ще один тип кріплення - стельовий кронштейн для телевізора. Найчастіше його встановлюють у бізнес-центрах, лекційних залах, на вокзалах та в кафе, тобто у приміщеннях великої площі, де є потреба у великому екрані.

Що важливо враховувати при виборі кронштейна?

Перед тим, як придбати кронштейни для телевізорів опт, потрібно врахувати кілька технічних нюансів.

  • Кожна модель кріплення розрахована на певну вагу телевізора, яку не можна перевищувати.
  • Завжди звертайте увагу на те, яку діагональ підтримувати фіксатор, щоб потім не довелося робити обмін.
  • Для виробництва кріплень найчастіше використовується сталь, проте сьогодні у продаж надходять полегшені моделі з алюмінію або міцного пластику.
  • До вибору дизайну та кольору виробу немає особливих вимог. Головне, щоб воно подобалося вам і органічно вписалося в інтер'єр.

На споживчому ринку добре зарекомендували себе настінні кріплення Grystal Germany, Wall Mount та інші, які підходять для встановлення телевізорів популярних брендів з будь-якою діагоналлю екрана.

У наявності - додаткові аксесуари та периферія

Встановивши сучасний пристрій, звичайно, хочеться отримати максимум задоволення. Але що робити, якщо телевізор не має виходу в інтернет? Єдиним способом отримати трансляцію ефірного або супутникового відеосигналу є встановлення антени. У нашому каталозі представлені зовнішні та кімнатні антени для телевізорів з активним та пасивним типом підсилювача. При формуванні асортименту ми не женемося за гучними іменами, а віддаємо перевагу продукції, можливо менш відомих брендів, проте тій, яка регулярно отримує позитивні відгуки покупців.

Робіть вигідні покупки в інтернет-магазині TechnoGID!

Ми активно співпрацюємо з магазинами техніки та електроніки, майстернями та всім, хто хоче максимально вигідно купити кронштейн для телевізора оптом для подальшої реалізації. У нашій особі ви знайдете надійного постачальника товарів, співпраця з яким принесе максимум для розвитку вашого бізнесу.

Завжди вдалій покупці сприятиме великий вибір виробів, докладний опис моделей, реальне фото та широкий ціновий діапазон. Купити кронштейн для телевізора ви можете у зручному онлайн режимі, вибравши зручний спосіб оплати та доставки.