Меню
Your Cart

Мінімальне замовлення 100 грн! Детальніше "Оплата та доставка"

Комп'ютерні мишки

Модель: R_5368
Ергономічний дизайн та бездротове підключення – основні переваги моделі. Радіоканал 2,4 ГГц дозволяє не плутатися з кабелем і працювати з мишкою, в радіусі до 10 метрів. Підключення здійснюється за технологією Plug-and-Play. Просто вставте ресівер у USB-порт комп'ютера - і можна приступати до роботи..
217.00 ₴
Показано з 1 по 12 із 13 (2 сторінок)

Мишки для комп'ютера для ефективної роботи

Існує кілька окремих пристроїв, за допомогою яких можна керувати комп'ютером чи ноутбуком. Однак найзручнішим і найпоширенішим є звичайна комп'ютерна мишка. Вона полегшує роботу з офісними документами, дозволяє займатися графічним дизайном, грати та просто серфити по інтернету. Сьогодні вигідно купувати мишки для комп'ютерів оптом, тому що попит на цю товарну категорію завжди високий.

У каталозі інтернет-магазину TechnoGID дані периферійні пристрої введення представлені у широкому видовому розмаїтті. Наші клієнти мають можливість купити мишку бездротову оптом та провідну, лазерну, геймерську, з підсвічуванням, офісну та інших популярних моделей. Для клієнтів роздрібної торгівлі ми пропонуємо максимально вигідні умови співпраці та каталог найпопулярнішої продукції.

Як вибрати комп'ютерні мишки оптом?

Велика різноманітність моделей, функцій та параметрів - велика перевага, тому що це дозволяє вибрати та купити оптом мишку для комп'ютера, яка в підсумку сподобається користувачеві.

Тип підключення

  • Дротова. Пристрій гарантує стабільну передачу даних та мінімальний час відгуку. Воно не потребує елементів живлення (батарейки або акумулятора), оскільки підключається до ПК за допомогою кабелю. Тому рухи користувача можуть бути обмеженими, що не завжди зручно для роботи. Найкраще підходить для геймерів.
  • Бездротова. Мобільність, зручність та естетика – три головні переваги пристроїв такого типу. За рахунок відсутності шнура бездротові мишки для комп'ютерів не обмежують руху користувача та не створюють жодного дискомфорту. Підключення до комп'ютера здійснюється через Bluetooth або Wi-Fi. Вага бездротових пристроїв набагато більша за провідні, до того ж і ціна на них значно вища.

Заряджання пристрою. Найвразливіше місце бездротової техніки - це заряд, за яким потрібно постійно стежити. Бездротові мишки мають два види живлення через батарейки ААА або власний акумулятор. Батарейок зазвичай вистачає на три-чотири місяці активного використання, а одного заряду акумулятора – днів на сім-вісім. Будь-який навіть дуже хороший акумулятор має свій обмежений ресурс вироблення і підібрати новий на заміну старого буває не просто. Хоча батарейки завжди знаходяться у вільному доступі.

Вага та форма корпусу. Незалежно від того, для яких цілей купується пристрій, він повинен добре лежати в руці і при роботі не викликати найменшого дискомфорту. Форма виробу повинна бути такою, щоб правильно розподіляти навантаження на руку, що особливо актуально, якщо доводиться працювати за комп'ютером багато годин.

Наявність підсвічування. Підсвічування більшою мірою виконує декоративну роль. І найчастіше така функція має геймерські миші, проте мишку для комп'ютера купити оптом з підсвічуванням можна і для офісного варіанту.

Найвигідніші умови, щоб купити мишку для комп'ютера оптом в інтернет-магазині TechnoGID

Послугами нашого магазину активно користуються власники магазинів комп'ютерної техніки, інтернет-клуби, дропшипери та звичайні користувачі. У нас кожен може купити бездротову мишку для комп'ютера оптом, а також флешки, навушники та інші аксесуари для комп'ютерів перевірених виробників у різних цінових сегментах.

Ми регулярно оновлюємо асортимент та відбираємо для продажу ті моделі, які мають хороші відгуки та мають попит у всіх користувачів ПК. Комп'ютерні мишки купити Україна ви можете у зручному режимі онлайн, оформивши замовлення на сайті. Для зручності клієнтів ми пропонуємо кілька варіантів оплати та доставки, а також пропонуємо приємні знижки.

З усіх питань співробітництва дзвоніть нам за телефоном або +38(063)428-74-15. Пошта: [email protected]