Меню
Your Cart

Мінімальне замовлення 100 грн! Детальніше "Оплата та доставка"

Клавіатури

Показано з 1 по 12 із 17 (2 сторінок)

Клавіатури для комп'ютерів, планшетів та ноутбуків

Наявність якісної клавіатури дозволяє повноцінно користуватися комп'ютером. З її допомогою можна не лише набирати текст, а й керувати багатьма процесами: відкривати та закривати файли та програми, збільшувати/зменшувати розмір екрану та регулювати гучність, а також вирішувати інші завдання. Сучасні клавіатури для комп'ютерів наділені інноваційними фішками, мають стильне дизайнерське рішення та технічне наповнення. Що в результаті обумовлює попит, що постійно зростає, на цю товарну категорію.

Якщо перед вами стоїть завдання комп'ютерні клавіатури купити оптом для подальшої реалізації через роздрібні точки, ми готові забезпечити вас постачанням найпопулярніших моделей. TechnoGID - це інтернет-магазин, де представлена найкраща комп'ютерна техніка середнього цінового сегменту. У нашому каталозі ви знайдете цікаві новинки периферійних пристроїв, які, безперечно, зацікавлять покупців вашого магазину.

Як правильно вибрати і яку купити комп'ютерну клавіатуру?

Щоб обрана модель забезпечувала зручність роботи, подобалася візуально та прослужила якомога довше, потрібно ґрунтовно підійти до вибору. Існує складна класифікація, яка допоможе підібрати периферійний пристрій:

За типом:

  • Механічна. Модель такого типу здатна витримати до 50 мільйонів натискань, що визначає довговічність її використання. Клавіші утримуються пружинним способом, що забезпечує зручність друку. Цей вид безперечно є найкращим, але при цьому найдорожчим.
  • Мембранна. Найбільш популярний вид, що пояснюється насамперед невисокою ціною. Користувача цінують мембранну клавіатуру за практично безшумну роботу, що пояснюється встановленою гумовою або силіконовою прокладкою під клавішами.
  • Напівмеханічна. Середній варіант між механічною та мембранною. Наявність металевих контактів та прогумованого купала дозволяє повернути натиснуту клавішу в колишнє положення. Безперечна перевага моделі - довговічність використання.

У нашому магазині ви можете купити клавіатуру для комп'ютера оптом усіх перерахованих та інших типів. Геймерів зацікавить безшумна лазерна, а також функціональні колонки і навушники для потужного відтворення звукових ефектів. А любителі новинок зацікавляться лазерною, в якій повністю відсутня висота кнопок, а сам пристрій відрізняється зручністю та легким обслуговуванням.

Купити клавіатуру для ПК за способом підключення

Наступний момент вибору - спосіб підключення. На сьогоднішній день поширені два основні види підключення: провідний та бездротовий. У першому випадку пристрій приєднується до процесу за допомогою проводу через USB та PS/2, що забезпечує високу швидкість відгуку.

Бездротова модель коштує дорожче, проте забезпечує максимальну зручність користування. Вона економить місце, дозволяє регулювати відстань до монітора та зберегти порядок на столі через відсутність проводів. До ПК підключається через Bluetooth та має радіус дії до 10 метрів, а також через USB-порт, радіус дії якого набагато більший.

За допомогою клавіш:

  • Ергономічна. Забезпечує більш природне положення зап'ястя, сприяє комфорту плечей та збільшує продуктивність.
  • Компактна. Пристрій не має опуклих клавіш та додаткової цифрової клавіатури. Зручне рішення для людей, які хочуть мати більше місця на робочому столі.

Додаткові опції та модулі. Виробники вже давно уникнули типового виготовлення периферійних пристроїв. У продажу представлені клавіатури для ПК оптом із підсвічуванням, яким зручно користуватися при недостатньому освітленні, із захистом від води, з підставкою для рук та інші моделі.

Середній термін служби клавіатури становить у середньому 10 років. Однак з різних причин цей пристрій може вийти з ладу, до того ж кожні два роки з'являються нові моделі, і користувачі хочуть спробувати їх у використанні. Враховуючи це, клавіатуру можна назвати постійним розхідником, попит на який завжди високий.

Перевірені моделі та стильні новинки завжди представлені в каталозі TechnoGID. Клавіатури оптовий продаж є одним з провідних напрямків діяльності нашого магазину. Крім цього, у нас ви можете замовити мишки, колонки, веб-камери, ігрові джойстики та інші комп'ютерні аксесуари.

TechnoGID - якісна техніка за найвигіднішими оптовими цінами!