Меню
Your Cart

Мінімальне замовлення 100 грн! Детальніше "Оплата та доставка"

Електронні сигарети

Модель: R_2292
Електронні сигарети,Електроніка Зажигалка USB Lighter (Чернить) / ART-0485-2 (заказ от 10 шт) (300шт) R_2292..
87.00 ₴
Модель: R_2294
Електронні сигарети,Електроніка Зажигалка USB Lighter (Чернить) / ART-0485-3 (заказ от 10 шт) (200шт) R_2294..
98.00 ₴
Модель: R_5122
Електронні сигарети,Електроніка Зажигалка USB Lighter (Черный) / ART-0485-2 (заказ от 10шт) (300шт) R_5122..
98.00 ₴
Модель: R_6850
Електронні сигарети,Електроніка Зажигалка USB Lighter / 707 (заказ от 10шт) (200шт) R_6850..
87.00 ₴
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Електронні сигарети оптом Одеса

Електронні сигарети - відмінний спосіб замінити звичайні, шкідливі для здоров'я сигарети, - на безпечний спосіб куріння, а з часом, можливо і зовсім кинути цю шкідливу звичку. З появою на ринку електронних пристроїв, здатних замінити шкідливу звичку нешкідливим варіантом куріння, - величезна кількість людей отримало можливість перестати псувати своє здоров'я, і ​​з радістю цією можливістю скористалися. Якщо Ви хочете кинути курити, і подбати про здоров'я курців друзів і близьких - придбати електронні сигарети оптом в Одесі за найпривабливішою ціною можна в інтернет-магазині «Техногід»!

Купити електронні сигарети оптом Україна

Електронна сигарета являє собою пристрій, який не горить і не димить, а значить, не шкодить здоров'ю легких смолою і продуктами горіння. По суті, це електронний пристрій - просто випарник курильної рідини, що містить нікотин. Зовнішній вигляд, що нагадує звичайну сигарету, (в деяких моделях навіть передбачена червона лампочка, запалюють на кінчику сигарети в момент вдихання парів) дозволяє пристрою стати максимально схожим на традиційну сигарету, що робить процес переходу курця до електронної сигарети - ще більш комфортним. Єдина різниця, яку Ви відчуєте - це поліпшення Вашого здоров'я. Якщо Вас турбує Ваше здоров'я або здоров'я Ваших рідних - купіть електронні сигарети оптом в Україні і замініть шкідливу звичку - нешкідливою.

Купити оптом рідина для електронних сигарет.

Якісна електронна сигарета - довговічне пристрій. Її можна заряджати і користуватися нею досить довго. Єдиний витратний матеріал, який Вам доведеться постійно докуповувати - це рідина для електронних сигарет, чий витрата прямо залежить від того, як багато Ви курите. Подбати про достатню кількість рідини найкраще заздалегідь - купити оптом рідина для електронних сигарет і електронні сигарети купити в Україні за найнижчою ціною можна у нас на сайті!

Електронні сигарети купити Україна

Якщо Ви представник бізнесу в сфері роздрібної торгівлі - ми запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці. Найнижчі ціни в Україні і неймовірно широкий асортимент дозволять нам стати Вашим надійним і вигідним партнером - адже у нас можна купити все: від побутової техніки і електроніки до товарів для дітей.

Ласкаво просимо і приємного вибору!