Меню
Your Cart

Мінімальне замовлення 100 грн! Детальніше "Оплата та доставка"

Системи відеонагляду

Показано з 1 по 12 із 65 (6 сторінок)

Системи відеоспостереження для дому, квартири та офісу - для надійного захисту та контролю

Сучасні комплекси охоронних пристроїв встановлюються для захисту приватної власності від зловмисників або протиправних дій сторонніх. Встановити їх можна не лише в будинку чи квартирі, але також на дачі, заміському будинку, офісі, складському приміщенні та інших об'єктах. Залежно від поставленої мети можна купити систему відеоспостереження готового плану або придбати   окремі пристрої. 

Охоронні комплекси використовуються для того, щоб:

  • Запобігати крадіжкам та надзвичайним ситуаціям.
  • Контролювати роботу співробітників, персоналу, нянь, доглядальниць.
  • Фіксувати технологічні системи на виробничих підприємствах.
  • Спостерігати за процесом навчання у школі та дитячих садках.
  • Забезпечувати захист об'єкта.

В інтернет-магазині TechnoGID представлені найсучасніші та високотехнологічні системи відеоспостереження оптом, встановлення яких дозволить запобігти загрозі будинку чи бізнесу, а також забезпечить віддалений моніторинг того, що відбувається на об'єкті. Всі товари представлені готовими комплектами та окремими компонентами.

Класифікація видів:

  • За сферою експлуатації - внутрішні та зовнішні, тобто призначені для монтажу всередині приміщення або зовні. Головна відмінна риса полягає в особливості виготовлення корпусу та функціональних можливостях. Це пояснюється впливом мінливих погодних умов на окремі компоненти.
  • За технологіями передачі сигналу - аналогові та цифрові. Перевага аналогових систем полягає у великому виборі моделей, їх доступній вартості та забезпеченні високої стабільності передачі даних. Якщо у пріоритеті стоїть завдання отримати максимально якісне та деталізоване зображення, варто віддати перевагу цифровим. Крім цієї основної переваги, така система трохи важить і має більш компактні розміри.
  • За способом підключення - дротові та бездротові. Дротовий спосіб більш трудомісткий і позбавлений мобільності, проте він доступний за ціною,  забезпечує стабільність сигналу та стійкий до перешкод. Бездротові більше підходять для тимчасового контролю над об'єктом. Після виконання завдання їх легко демонтувати та встановити на інших об'єктах.

Основними компонентами систем є відеокамери, відеомонітори, відеореєстратори, об'єктиви, а також додаткове обладнання. у вигляді мікрофонів, підсилювачів та прожекторів. Підібрати будь-який окремий компонент або придбати готовий комплект системи відеоспостереження ви можете у нашому магазині.

При необхідності віддаленого контролю за об'єктом необхідно придбати спеціальний відеореєстратор та встановити на свій смартфон або ноутбук відповідну програму. Завдяки цьому, перебуваючи в будь-якій точці світу, ви зможете підключатися до відеореєстратора та контролювати/стежити за об'єктом.

Якої фірми купити систему відеоспостереження для дому?

Односкладної відповіді на це питання немає. Обладнання кожної фірми має свої особливості та переваги. Крім цього, вибір конкретного типу залежить від завдань і бюджету. Для продажу ми відібрали продукцію, яка має численні позитивні відгуки від користувачів та знаходиться у середньому ціновому сегменті.

Де можна недорого замовити системи відеоспостереження оптом в Україні?

Придбати комплекс охоронних пристроїв за будь-яким об'єктом завжди можна та вигідно в інтернет-магазині TechnoGID. У каталозі представлені повноцінні комплекти та окремі компоненти. Для зручності клієнтів ми завжди надаємо детальний опис та вказуємо актуальні ціни.

Покупка систем відеоспостереження опт зацікавить магазини відеотехніки, охоронні служби, виробничі підприємства, власників будинків та квартир, а також усіх, хто планує убезпечити та захистити своє майно. З усіх питань вибору ви можете звернутися до наших менеджерів, які підберуть комплект або окремий пристрій з урахуванням особливостей вашого об'єкта чи бюджету.

Оплата та доставка. Клієнти можуть скористатися послугою самовивезення та забрати товар зі складу в Одесі або оформити доставку до будь-якого міста України. Для оплати можна вибрати накладений спосіб, переказ на карту або готівкою.