Меню
Your Cart

Мінімальне замовлення 100 грн! Детальніше "Оплата та доставка"

Автомагнітоли

Показано з 1 по 12 із 52 (5 сторінок)

Автомагнітоли оптом з Китаю - топові моделі за вигідними цінами

Музичний супровід - відмінний спосіб урізноманітнити поїздку, скрасити простий у пробках і загалом зарядитися гарним настроєм. Більшість автомобілів ще на заводах оснащуються магнітолами, проте їх можливості є досить середніми і не дозволяють розкрити всі можливості звуку. Тому згодом автовласники стикаються з питанням вибору нового, досконалішого пристрою.

У каталозі інтернет-магазині TechnoGID представлені автомагнітоли оптом Одеса, які відрізняються масою можливостей та доступною ціною. Ми пропонуємо не просто пристрій для відтворення музики, а багатофункціональний апарат, до якого можна підключати додаткові зовнішні носії, слухати музику та переглядати відео.

Які купити магнітоли оптом? Види та характеристики виробів

Правильно підібрати магнітолу для автомобіля допоможе інформація про функціонал кожного виду та ключові характеристики. Ціновий діапазон і модельний ряд настільки широкий, що дозволяє автомагнітоли купити оптом, які максимально відповідатимуть запиту.

При виборі пристрою слід орієнтуватися на такі параметри:

  1. Типорозмір. Існує два стандартні типорозміри пристроїв: найбільш поширений 1-DIN (висота 5 см) і збільшений розмір 2-DIN (10 см). Моделі другого типу більш багаті у плані функцій, мають великий дисплей та дозволяють встановити GPS-навігатор та інші додаткові модулі. Магнітолу 1-DIN можна встановити в консоль 2-DIN, але навпаки зробити не вийде.
  2. Максимальна вихідна потужність. Найважливіший параметр, на який варто звертати увагу при виборі автомагнітолу опт, так як саме від потужності залежить якість звучання музики в салоні. Оптимальним є значення 4х50 Ватт (номінальна та максимальна потужність). Для посилення потужності можна придбати зовнішній підсилювач, який покращить якість звучання і на будь-якій гучності музика відтворюватиметься без будь-яких сторонніх звуків.
  3. Кількість каналів. Двоканальні пристрої дозволяють встановити в автомобілі два динаміки, а чотириканальні відповідно чотири. Найправильнішим рішенням буде купити ресивер з максимально великою кількістю каналів, щоб у майбутньому можна було не купувати нову магнітолу, а використовуватися канали, що залишилися.
  4. Експлуатаційні зручності. Своїм клієнтам ми пропонуємо найкращі автомагнітоли з Китаю оптом, які мають масу можливостей. При необхідності можна налаштовувати колір підсвічування дисплея, приглушувати музику і в цілому підібрати дизайн пристрою, який органічно впишеться в салон авто.

Технічні особливості та додаткові можливості прямо впливають на клас виробу, його функціональність і в результаті на вартість. Щоб знайти оптимальне співвідношення ціни/якості/можливостей, звертайтеся до надійного та перевіреного постачальника.

Правильне рішення купити оптом автомагнітоли в інтернет-магазині TechnoGID

Автомагнітоли стали обов'язковим атрибутом транспортного засобу, які навіть найдовшу та стомливу поїздку зроблять комфортнішою та приємнішою. Як правило, хороші моделі коштують досить дорого. Однак ми знайшли альтернативний варіант – автомагнітоли оптом з Китаю. Продукція китайських виробників вже давно стала фаворитом у покупців через гідну якість та недорогу вартість.

Ми вже давно співпрацюємо з надійними та відповідальними постачальниками з Китаю, моніторимо їхні пропозиції та відбираємо для продажу лише найкраще. Такі товари можна швидко реалізувати на українському ринку з гарним прибутком, оскільки цей товар має підвищений попит. У нас ви можете придбати магнітоли піонер оптом, підсилювачі, FM-модулятори та інші пристрої, завдяки яким ви зможете насолоджуватися улюбленими композиціями, перебуваючи в автомобілі.

  • Більше 1000 найменувань товару є.

Ми регулярно оновлюємо асортименти, щоб покупці мали можливість вибрати потрібний товар.

  • Гарантуємо якість

Ретельно відбираємо товар, ґрунтуючись на купівельному попиті, та перевіряємо його перед відправкою.

  • Відкрито для співпраці

Серед наших клієнтів великі та дрібні підприємці, автосалони, СТО та інші клієнти.

  • Швидка доставка по Україні

Ми цінуємо ваш час, тому витрачаємо мінімум часу на оформлення замовлення та доручаємо доставку надійним транспортним компаніям.

Запрошуємо до співпраці оптових покупців, які прагнуть розвивати свій бізнес за рахунок якісного товару та зацікавлені у вигідній співпраці!