Меню
Your Cart

Мінімальне замовлення 100 грн! Детальніше "Оплата та доставка"

Автолампи та фари

Показано з 1 по 12 із 27 (3 сторінок)

Світлодіодні автолампи - нове слово в автомобільній оптиці

Кожен водій знає, що 40% безпеки на дорозі полягає у висвітленні автомобіля. Якісне світло дозволяє бачити більше і далі, швидше реагувати на небезпеку та не зліпити зустрічних водіїв. Саме тому серед автолюбителів не падає попит на автолампи. Вихід з ладу цього елемента може призвести до маси незручностей, тому поломка потребує негайної заміни. З цією метою вигідне купувати автомобільні лампи оптом – для особистого використання чи реалізації.

Ми активно співпрацюємо з автосалонами, автомагазинами, автосервісами та всіма, кого цікавить купівля автоламп оптом. Завдяки налагодженим зв'язкам із великими постачальниками ми маємо можливість встановлювати демократичні ціни та пропонувати клієнтам великий вибір виробів.

Чому варто вибрати світлодіодні лампи оптом?

Популярні раніше галогенні, ксенонові або звичайні лампи розжарювання вже не здатні задовольнити купівельний попит. Нові технології надають можливість вибрати освітлення з великими можливостями та перевагами. Тому LED-освітлення все більше викликає інтерес у автолюбителів, тим більше що виробники обіцяють небачені раніше характеристики оптики.

Переваги світлодіодних ламп

 • Висока світлова віддача. LED лампи світять майже в 4 рази яскравіше, ніж галогенні.
 • Прості у заміні. Встановити їх можна в будь-які фари самостійно без допомоги автоелектриків.
 • Наявність захисного корпусу збільшує термін служби.
 • Загоряються швидше, ніж звичайні лампи розжарювання.
 • Економічні у плані електроспоживання.
 • Не виділяють тепло.
 • Кількість роботи досягає 50 тис. годин.
 • Деякі моделі можуть випромінювати світло різних відтінків.
 • Прилад спалахує менше, ніж за 1 секунду.
 • Забезпечують при мінімальних енерговитратах яскраве світло.

Світлодіодні лампи безпечні у використанні. Вони не містять ртуть і якісь токсичні гази, не випромінюють ультрафіолет і не нагріваються. Крім того, забезпечують максимальний комфорт користування та не вимагають якихось особливих умов для утилізації.

Всі ці переваги зумовлюють попит, що постійно зростає, на світлодіодні автомобільні лампи оптом і роблять їх безперечним фаворитом. Встановивши такий тип освітлення, можна щонайменше на три роки забути про заміну та при цьому покращити оглядовість автомобільного транспорту.

Великі можливості LED освітлення. Великий вибір діодів дозволяє підібрати оптимальний варіант для встановлення ламп у стоп-сигнали, габаритні та поворотні вогні, в салон і т.д. Світлодіодне освітлення здатне повністю змінити стиль автомобіля та удосконалити його зовнішній вигляд. LED технологія дозволяє вирішити всі питання автовласників, які мають пріоритет економія та безпека.

Де вигідніше купити автолампи оптом?

Якщо ваш бізнес спеціалізується на продажі комплектуючих або наданні автопослуг, вам потрібен надійний партнер, який регулярно постачатиме автолампи оптом України найкращої якості і точно вчасно. Для багатьох успішних підприємців таким партнером став інтернет-магазин TechnoGID.

 • В асортименті понад 1000 найменувань автомобільних ламп і ця кількість постійно зростає.
 • Вашим замовленням буде займатися особистий менеджер, який подбає про швидке відправлення.
 • Для зручності клієнтів пропонуємо кілька варіантів оплати товару та доставки.
 • Діє система знижок, яка дозволяє придбати автомобільні лампи оптом за максимально вигідною ціною.

На нашому сайті ви зможете знайти все, що необхідно для комфортного використання транспортного засобу: автомагнітоли, GPS-навігатори, камери заднього виду та інші автотовари. Ми контролюємо якість товару, тому клієнти завжди залишаються задоволеними покупкою.

TechnoGID - це надійний постачальник автотоварів, і ви можете особисто переконатися в цьому!