Меню
Your Cart

Мінімальне замовлення 100 грн! Детальніше "Оплата та доставка"

Автомобільні компресори

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Автомобільні компресори для підкачування шин та визначення тиску

Накачена гума є запорукою не тільки комфортного, а й безпечного пересування. Будь-яке відхилення від норми тиску в шині може призвести до низки серйозних проблем: збільшення витрати палива, швидкого зносу протектора, дискомфорту під час їзди, перегріву кришок та інших неприємностей. Контролювати рівень тиску в шинах та підтримувати його стабільність дозволяють спеціальні прилади - автомобільні компресори.

У каталозі інтернет-магазину "TechnoGID" представлений великий вибір сучасних та недорогих автокомпресорів, які відрізняються великими можливостями та доступною ціною. Пропозиція купити оптом автокомпресор буде цікава не тільки СТО, автомайстерням та станціям шиномонтажу, але також і звичайним автовласникам, які хочуть забезпечити комфортне та безпечне пересування.

Який компресор купити для авто?

Автомобільний компресор – це сучасний пристрій для накачування шин. На відміну від своїх попередників, ручних та ножних насосів, він більш зручний у роботі та не вимагає застосування фізичної сили. Потрібно лише підключити його та почекати, поки прилад зробить усе сам. Пристрій не займає багато місця, тому його зручно зберігати у багажнику та гаражі.

Види компресорів типу нагнітачів повітря:

  • Мембранні. Найгерметичніші у своєму класі по відношенню до зовнішнього середовища. Їхня робота ґрунтується на зворотно-поступальному принципі дії. Конструкція приладу дуже проста і включає електричний двигун та гнучку мембрану, яка стискає повітря. Найчастіше його застосовують для накачування шин трохи більше 14 дюймів. Прилад не дуже сприйнятливий до негативних температур і має низьку продуктивність.
  • Поршневі. Вартість поршневих моделей вища, ніж мембранних, проте вони надійніші, мають високу продуктивність, оскільки здатні видавати більш високий тиск. Стиснення повітря здійснюється через поршень, в дію якого наводить спеціальний шатунний механізм.

У продажу представлені автомобільні компресори оптом, які відрізняються характеристиками, комплектацією, продуктивністю та способом підключення. Підібрати пристрій нескладно, якщо керуватися такими параметрами.

Параметри вибору автокомпресора

  • Продуктивність. Цей параметр впливає на те, як швидко пристрій зможе підняти до потрібного рівня тиск у шинах. Для накачування шин з більшим радіусом варто придбати автомобільний компресор із більшою продуктивністю. Ціна таких моделей буде вищою, проте це компенсується тим, що роботу можна виконати швидше.
  • Тип підключення. Є моделі, які працюють від прикурювача, а є ті, які потрібно підключати безпосередньо до акумулятора. Другий варіант є оптимальним у тому випадку, якщо потрібна велика потужність і за умови, що не доведеться розібрати половину автомобіля для доступу до клем.
  • Довжина шнура. Щоб прилад не став розчаруванням, краще вибирати прилади з максимально довгим і не дуже жорстким кабелем. Занадто жорсткий провід може вирвати штекер у процесі підзарядки, що суттєво гальмуватиме роботу.
  • Точність манометра. Манометр використовується для вимірювання тиску у шинах. У продажу можна знайти автокомпресори оптом з аналоговими та цифровими манометрами. При виборі звертайте увагу на те, як добре читається шкала приладу, щоб можна було отримати реальні дані.

Будь-яке відхилення від норми тиску в шинах є небезпечною проблемою, яка може призвести до низки неприємностей. Купівля компресора дозволить у будь-який час перевірити тиск та накачати (або спустити) тиск до потрібної норми, що необхідно для безпечного користування транспортним засобом.

"TechnoGID" - великий вибір компресорів для різних завдань

Загалом завдання купити оптом автомобільний компресор не таке й складне, особливо якщо робити покупку у перевіреному місці. Для багатьох покупців таким місцем став інтернет-магазин “TechnoGID”. Крім приладів для вимірювання тиску в шинах ми пропонуємо широкий вибір товарів, необхідних для комфортного та безпечного пересування: GPS-навігатори, пускові зарядні пристрої, автомобільні лампи та інші автотовари та аксесуари.

Пропозиція автомобільного компресора купити Одеса буде цікава оптовим покупцям: автомайстерням, СТО, магазинам автотоварів, а також усім, хто хоче придбати прилад для особистого використання. Ми пропонуємо гнучку систему знижок, кілька способів оплати товару та доставку по Україні.